ALFA IN - výroba, poradenství, prodej a servis
CZ EN DE
Registrace
0
Přihlášení

Kariéra

Kariéra

Jsme česká společnost zabývající se výrobou svařovací a řezací techniky s dlouholetou tradicí a skvělým renomé. Do našeho týmu potřebujeme posilu, abychom mohli neustále pracovat na vylepšení stávajících a zavádění nových produktů na trh.

Co bychom Vám rádi sdělili:

Nabízíme rozmanitou a zajímavou práci, která je vidět. Jsme menší společnost, ve které je příležitost růstu a seberealizace. Jsme otevření novým nápadům a myšlenkám. Trvale spolupracujete a komunikujete s kolegy.
Budeme se Vám věnovat. Nemusíte mít zkušenosti v oboru, vše vysvětlíme a zaučíme Vás.
Přidejte se k našemu týmu a mějte přímý vliv na vývoj a efektivitu naší firmy.

Pro naši společnost ALFA IN a.s. hledáme posilu do týmu vývoje.
Pracovní zařazení: HW a SW developer
Náplň práce:
• V našem vývojovém oddělení se společně s dalšími kolegy budete podílet na vývoji našich produktů.
• Neustále se snažíme o vylepšení již existujících produktů nebo vývoj zcela nových. Pracovat můžete na vývoji nových produktů nebo se podílet na implementaci nových technologií a funkcí pro naše stroje.
• Jedná se o primárně o tvorbu SW nebo vylepšení stávajícího SW vybavení pro svařovací a dělící techniku. Ideální kombinací je spolupráce s kolegy i ve fázi návrhu HW (PCB) na který je SW zpracováván.
• Výsledky práce je nutné dokumentačně zpracovat (strukturovaný a komentovaný kód, schémata, výkresy).
• Funkčnost navrženého zařízení je ověřovaná prototypy, které realizujeme po dokončení vývojové fáze.
Požadujeme:
• Vzdělání –VŠ ; SŠ - zaměření ideálně elektrotechnika a informační technologie
Pro koho je pozice určena?
• Zájem o programování mikroprocesorů (převážně STM).
• Na programování mikroprocesorů používáme programovací jazyky C; C++
• Systémové a analytické myšlení.
• Pro návrh desek plošných spojů požíváme EAGLE. Při návrhu HW je výhodou schopnost diagnostiky chyby v PCB a zajištění opravy vlastní silou.
• Práce v prostředí pro správu SW (např. GitHub, GitLab) je výhodou.
• Týmový hráč – především komunikace s programátory a návrháři elektroniky i mimo rámec oddělení.
• Samostatnost při zpracování vývojových projektů vývoje.
• Flexibilita – občas je nutné pomoci kolegům v týmu na činnostech týkajících se vývoje ostatních produktů.
• Aktivní přístup – hledáme inovativní řešení a bez aktivity to nepůjde
• Řidičský průkaz skupina B.

Co nabízíme:
• Rozmanitou a zajímavou práci, která má smysl.
• Práci v kolektivu, na který se můžete spolehnout.
• Nezáleží, jestli jste absolvent bez praxe nebo zkušený profesionál. Budeme se Vám věnovat.
Benefity:

• Penzijní připojištění
• Stravenky
• Dovolená 5 týdnů
• Bonusy/prémie
• Flexibilní pracovní dobu
• Firemní akce
• Vzdělávací kurzy/akce
• Možnost práce z domova

Nástup možný ihned
Kontakty:
Milan Tlustoš technický ředitel - 731 086 877
Zuzana Mojžišová personalistika - 563 034 620, epo@alfain.eu